PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121484}

Super Baloo

TaleSpin
7,4 1 133
oceny
7,4 10 1 1133
Super Baloo
powrót do forum serialu Super Baloo

Przypominam sobie, że jako dziecko oglądałam tę wspaniałą bajkę! I tak się zastanawiam, gdzie można by było ją teraz obejrzeć, w celu odświeżenia sobie pamięci, powspominania, zrelaksowania się itp.
Proszę o pomoc! :(

The_Indygo

0d 2 stycznia codziennie o 15 w Disney Channel.

kuperkowo

Ojej, dzięki :)
Tylko szkoda, że ja nie mam Disney Channel :P

The_Indygo

Hehe, tak jak i ja patrzysz przez różowe okulary nostalgii =] Jako dziecko oglądałem ten serial jak narkotyk z niemieckim dubbingiem na niemieckim kanale.. SuperRTL ! Później dostałem flashback z dzieciństwa, szukałem ten serial miesiącami (nie ma on polskiego tytułu), a gdy znalazłem.. srogo się przeliczyłem

ocenił(a) serial na 7
Kavaz

"Super Baloo" to i tak nie jest jeszcze takie największe rozczarowanie. Prawda, że teraz, po latach, większość odcinków jest taka sobie, ale trafia się ileś naprawdę spoko. Dużo gorzej próbę czasu przetrwała chociażby "Brygada RR".

A w sumie jedyne stare seriale Disneya, które do dziś naprawdę dobrze się trzymają i ja, chłop prawie trzydziestoletni, mogę je oglądać bez poczucia niszczenia sobie wspomnień z dzieciństwa, to "Kacze opowieści" i "Aladyn".

al_jarid

Też chce obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones